Приготування грибів-зонтиків

3022_1

Гриби-зонтики – широко розповсюджені гриби з родини печерицевих (Agaricaceae). В Україні ростуть такі види грибів-зонтиків: гриб-зонтик великий або строкатий (Macrolepiota procera), гриб-зонтик сосковидний (Macrolepiota mastoidea), гриб-зонтик польовий (Macrolepiota excoriata) та гриб-зонтик червоніючий (Chlorophyllum rhacodes). Всі гриби зонтики їстівні гриби 4 категорії.

Гриби-зонтики готуються без попереднього відварювання (за виключенням окремих випадків). Використовуються в них лише шапки, ніжки тверді, волокнисті, не придатні для споживання. Молоді нерозкриті плодові тіла грибів-зонтиків можна маринувати, однак мариновані гриби-зонтики мають невисокі харчові якості. Також їх можна сушити та заморожувати. Заморожують гриби-зонтики в сирому (не відвареному вигляді). Для заморозки їх попередньо миють, потім осушують, розкладають по пакетах та відправляють до морозильної камери.


Гриби-зонтики смажені в клярі

3022_4 Самий традиційний та оптимальний спосіб приготувати гриб-зонтик – обсмажити його в клярі.

Для цього окрім свіжих грибів-зонтиків нам знадобляться яйця та борошно.

Час приготування страви – 30 – 60 хвилин, в залежності від кількості грибів. Смажені таким способом гриби зонтики смакують як окремо, так і з будь-якими соусами.

 Читати далі >>>

Нерозкриті гриби-зонтики фаршировані

Нерозкриті Гриби-зонтики фаршировані Оригінальні страва – фаршировані гриби-зонтики.

Для приготування цієї закуски нам знадобляться закриті великі гриби-зонтики, м’ясо, рис, морква, ріпчаста цибуля, яйце, томатна паста, спеції.

Час приготування страви 60 – 80 хвилин. Така оригінальна страва чудово прикрасить будь-який стіл.

 Читати далі >>>

Гриби-зонтики запечені в майонезі

Гриби-зонтики запечені в майонезі Оригінальним альтернативним способом приготування грибів-зонтиків – це запекти їх під майонезом.

Для приготування цієї страви нам необхідні гриби-зонтики, соус майонез та спеції – чорний мелений перець, коріандр, мускатний горіх мелений.

Час приготування страви 80 хвилин. Приготовану печеню можна подавати до столу як в гарячому так і в холодному вигляді.

 Читати далі >>>