Приготування саркосцифи червоної

Sarcoscypha_coccinea_menu_1Саркосцифа червона (Sarcoscypha coccinea) самий перший лісовий гриб, він з’являється в лютому та березні, відразу після танення снігу. Хоча саркосцифа і не відрізняється особливими харчовими якостями, однак вона має приємний запах, красивий яскраво-червоний вигляд, який не зникає термічній обробці та приємний смак.

Основним недоліком саркосцифи є те, що її важко очищати від лісового бруду, який міцно прилипає до зовнішньої поверхні. Для полегшення очистки рекомендується замочити гриби на ніч в холодній воді. Після вимочування гриби очищаються ножем та відварюються на протязі 5 – 10 хвилин в підсоленій воді. Багато хто готує саркосцифи без попереднього відварювання, я рекомендую все ж таки їх відварити.

Саркосцифи використовуються смаженими, вареними, тушкованими, для приготування різноманітних салатів, для прикрашання салатів та інших страв.


Саркосцифи смажені

Sarcoscypha_coccinea_menu_3 Простий та швидкий спосіб приготування саркосцифи червоної, а головне це оригінальна делікатесна страва. Смажені саркосцифи мають приємний смак та аромат.

Для смаження саркосциф знадобляться власне свіжі саркосцифи, ріпчаста цибуля та спеції.

Час приготування страви – не більше 30 хвилин.

 Читати далі >>>

Салат з саркосциф “Весняний”

Sarcoscypha_coccinea_menu_6 Надзвичайно оригінальний та делікатесний салат з саркосциф червоних та овочів. Всі інгредієнти салату чудово поєднуються один з одним, забезпечуючи салату приємний смак та аромат.

Для приготування цього салату знадобляться свіжі саркосцифи, картопля, яйця, солоні огірки, ріпчаста цибуля, зелений листовий салат, соус майонез.

Час приготування салату 50 – 60 хвилин. Салат пасуватиме як до щоденного, так і до святкового столу.

 Читати далі >>>

Весняна піцца зі зморшковими шапочками та саркосцифами

3014_1 Дуже смачна піцца з зморшковими шапочками, прикрашена яскраво-червоними саркосцифами.

Для приготування піцци знадобляться свіжі зморшки, саркосцифи, цибуля ріпчаста, томатний соус, твердий сир, перець за смаком. Для приготування тіста знадобиться борошно, сухі дріжджі, цукор та сіль, рослинна олія.

Час приготування піцци – 1,5 години.

 Читати далі >>>