Boletus_menu_5

      Інгредієнти (на 4 горщики): 

  1. Картопля – 800 г
  2. М’ясо (свинина або говядина) – 700 г
  3. Свіжі білі гриби – 1 кг
  4. Цибуля – 1  шт.
  5. Морква – 1 шт.
  6. Сир твердий – 70 г
  7. Паста томатна – 4 ст. л.
  8. Сметана – 4 ст. ложки
  9. Лист лавровий – 4 шт., чорний мелений перець та сіль за смаком
  10. Олія рафінована для обсмажування

    Приготування

Крок 1.

Свіжі білі гриби або інші боровики перебрати, порізані на невеликі кусочки, відварити в підсоленій воді 5 хвилин, та обсмажити на сковорідці разом з нарізаною півкільцями цибулею, посолити та поперчити за смаком. Обсмажені гриби тимчасово перекласти до іншої посудини.


Крок 2.

М’ясо нарізати чималими кусочками та обсмажити на розігрітій сковорідці на протязі  15 хвилин, посолити за  смаком. Обсмажене м’ясо тимчасово перекласти до іншої посудини.


Крок 3.

Картоплю почистити, порізати великими кусочками. Моркву нарізати тоненькими півкільцями. Картоплю та моркву обсмажити на сковорідці до появи рум’яної кірки (близько 10 хвилин), посолити за смаком. Обсмажено картоплю перекласти до миски.


Крок 4.

Обсмажене м’ясо розкласти в горщечки для запікання першим шаром, другим шаром перемішану картоплю з смаженими грибами. Додати в кожний горщик по 1 ст. ложці томатної пасти, по 1 ст. ложці сметани, по 1 лавровому листку, влити по пів стакана води, та посипати натертим на велику терку твердим сиром. Заправлені горшки поставити до розігрітої до 200 градусів духової шафи на 45  хвилин для запікання. Готову печеню подавати до столу в горщечках.


Boletus_menu_1 3024-2 Boletus_menu_2


 


You must be logged in to post a comment.